התקנת תריס חשמלי במרפסת

עוברים דירה? החלטתם לעשות שיפוץ?

יש לנו הצעה שהיא בדיוק עבורם, שתעצב לכם את חלל הבית, תשדרג את העיצוב, נוחה לשימוש וכמובן בטיחותית! תריסים חשמליים: יש להם יתרונות רבים. התקנת תריס חשמלי במרפסת או התקנת תריס חשמלי בסלון, שיצרו בביתכם תחושת ביטחון, פרטיות וכמובן שתוכלו לעצב אותו בעיצוב שמתאים לחלל הבית שלכם. התקנת תריס חשמלי במרפסת, בלחיצת כפתור על גבי שלט, תוכלו לפתוח פתח בינכם לבין העולם שבחוץ ובדיוק באותה הלחיצה תוכלו גם לסגור אותו, בקלות רבה, לפי מה שיתחשק לכם באותו הרגע. התקנת תריס חשמלי במרפסת מחומרים הכי איכותיים שיש בשוק, תוכלו להוסיף עיצוב של עץ, מתכת ואו פרוזל.

אפשר גם כדלת חיצונית ובתור הכניסה אל הבית

התקנת תריס חשמלי חיצוני, באמצעות שלט ייעודי לשער החשמלי או באמצעות חיוג מהטלפון, אשר פותח אוטומטית את השער. שער חשמלי בכניסה לבית פרטי או בכניסה לחניה מעניק תחושת פרטיות וכן תחושת ביטחון עבור אנשים הגרים בבית, הפתרון המושלם שמשלב בטיחות ביחד עם נראות אסתטית. גם כאן, כמו התקנת תריס חשמלי בסלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים וסוגים של שערים חשמליים, התייעצו על כך עם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנה של שערים חשמליים עבור בתים פרטיים. התקנת תריס חשמלי חיצוני, אל תתפשרו על הכניסה לביתכם.

אלומית

הוקמה ע”י בני אברהמי שהינו מראשוני ענף יצרני חלונות, דלתות אלומיניום ועבודות זיגוג ועוסק בענף זה משנת 1980 באלומית קיימת מחלקת שירות ותיקונים. באלומית מפתחים ומייצרים בשיטות שנרכשו ואף פותחו על ידינו במשך שנים, ומיושמות בקפדנות ע”י צוות מקצועי, נאמן, מסור ובעל נסיון מצטבר של שנים רבות. באלומית מתמחים בתיקון, החלפה ובהתקנה של תריסים חשמליים ובייצור מוצרי אלומיניום. באלומית מתכננים ומייצרים מוצרי אלומיניום לבניין עפ”י תוכניות אדריכליות / הנדסיות ולפי דרישת הלקוח, תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, באיכות מוקפדת, לא מתפשרת ואיכותית ועפ”י תקנים מחמירים ביותר. אלומית משרתת לשביעות רצון מגוון רחב ביותר של גופים ומוסדות, קיבוצים ומושבים, מפעלים גדולים, מפעלים בטחוניים וממשלתיים, קבלנים, עיריות, בתי ספר, בתי מלון וכן לקוחות פרטיים.נשמח לקבל כל אתגר מקצועי.

אל תהססו, צרו קשר כבר כעת עם החברה. 074-766-1315

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button