משקופים סמויים

כל מה שרצית לדעת על משקופים סמויים

משקופים סמויים הינם מרכיב מרכזי בהתקנת דלתות וחלונות ובבניינים חדשים, הם מותקנים בעת הרכבת השלד של המבנה עצמו. משקופים סמויים או כפי שיש המכנים אותם, משקופים עיוורים אמורים, שלא לבלוט ובעבודת התקנה מקצועית, המשקוף נראה כהמשיך אחיד של הקיר. המשקופים מספקים תשתית לחלונות ודלתות אלומיניום, בעזרת מסגרות אחידות וישרות. איכות המשקוף וההתקנה המקצועית שלו, הינם מרכיבים קריטיים, בחיבור יעיל בין הדלתות בפנים ובחוץ, כמו גם של החלונות, עם שאר המבנה.

ארגז גלילה וכיס הזזה

לאחר התקנת משקופים סמויים לדלת מצפים את המשקוף והקיר בטיח, כך שלא נתן להבחין במיקומם, מה שהוביל למונח המקצועי, של משקופים סמויים או עיוורים. הטיח המשותף על הקיר ועל המשקוף, מחזקים את החלונות והדלתות וההתקנה קלה ויעילה יותר. משקופים סמויים לדלתות יכולים לכלול ארגז גלילה סמוי, כאשר מתוכנן תריס גלילה. משקופים סמויים לדלתות פנים מסוג הזזה, צריכים לכלול כיס בנוי לתוך הקירות שיהיה לדלתות לאן לנוע. חשוב להשתמש בחומרים איכותיים, על מנת שהבידוד יהיה מיטבי, גם מהבחינה האקוסטית, למניעת מעבר רעשים לתוך הבית, כמו גם, בידוד תרמי יעיל לשמירה ושליטה על טמפרטורת הבית, כשהיא נעימה, ללא צורך באנרגיה חשמלית רבה.

חומר גלם מעולה לעבודה

כשמדובר על משקופים סמויים לדלתות רבים מבעלי המקצוע, עושים שימוש בחומר הגלם של רצועות פח מאלומיניום. משקופים סמויים מאלומיניום קל לעקם ולכופף באופן קל יחסי, בהינתן כל העבודה המתאימים.  דבר זה מאפשר לבעלי המקצוע להתקין משקופים סמויים מאלומיניום באופן קל יחסית. משקופים עיוורים מייצרים, מסגרת לדלת תוך הפרדת החללים השונים ובידוד תרמי ואקוסטי. בנוסף, משקופים סמויים לדלתות פנים יכולים לחזק את הקונסטרוקציה ובכך, לתרום לעמידות של הדלת.

משקופים סמויים מחברה המתמחה בתחום

למי שרוצה לשלב משקופים סמויים לדלת פנים או דלתות חוץ, מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בתחום, כמו חברת אלומית, שבאתר שלהם אתם קוראים תוכן זה. אלומית נחשבת לחברה פורצות דרך בתחום האלומיניום ומייצרת למעלה מ40 שנה, דלתות, חלונות ומשקופים גלויים וסמויים, לכל סוגי הלקוחות ובמגוון של תעשיות. החברה גאה בשירות תיקונים של טכנאים מקצועיים, הפועלים במהירות במענה לכל קריאה. צרו קשר כאן באתר, עם המומחים של החברה לכל שאלה נוספת שיש לכם בנושא.

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button