משקופים עיוורים באשקלון

על משקופים עיוורים באשקלון

משקופים עיוורים באשקלון מותקנים לקראת סוף בניית השלד, לאחר בניית הקיר ולפני הכיסוי בטיח. משקופים עיוורים יכולים להיות עשויים ממסגרת עץ או ממסגרת אלומיניום ועליהם יותקן בהמשך הדלתות והחלונות. המשקופים מיועדים לעגן את המסגרת ולקבוע את גבולות הטיח.  השימוש עם משקופים עיוורים באשקלון נפוץ בעיקר, בבנייה חדשה במסגרת בית חדש מאפס או בעת שיפוץ מאסיבי של הבית. גם בפרויקטים של בניית משרדים חדשים, המשקופים הסמויים הפכו לסטנדרט העיצובי.

חלוקת חדרים

בתהליך הבנייה הסטנדרטי ישנם גורמי סיכון המגבירים את הסיכוי לתקלות שונות, שיכולות לגרום לכך שהפתח עבור הדלת או החלון ייצא מאיזון ולא יישאר מפולס, לאורך תהליך הבנייה. כאן נכנסים לתמונה, משקופים עיוורים לחלונות אלומיניום ששומרים את הפתח, בדיוק בהתאם לגודל החלון המיועד. כך גם לגבי התקנת משקופים עיוורים לדלתות פנים שניתן לבצע גימור נקי ומעודן, של חיבור המשקופים עם הקירות. משקופים עיוורים לדלתות פנים מאפשרות לבצע חלוקת חדרים יעילה ונוחה ולכלול בידוד אקוסטי בין חלקי הבית השונים. הדבר חשוב במיוחד כיום, שרבים עובדים גם מהבית וצריכים לייצר לעצמם פינת עבודה שקטה ויעילה, בעזרת משקופים עיוורים לחלונות ודלתות.

חיסכון באנרגיה וראש שקט

התקנת משקופים עיוורים באשקלון כדאי במיוחד מתוך חשיבה על הטווח הארוך.  המשקוף העיוור מאפשר פתיחה וסגירה של החלון או הדלת בצורה נוחה, לצד התקנת בידוד תרמי ואקוסטי ברמה הגבוהה ביותר. ככל שמותקנים יותר משקופים עיוורים לדלתות ולחלונות, באופן מקצועי ומדויק, כך ניתן להגיע לרמת אטימה טובה יותר של הבית כולו. בית המבודד היטב באמצעות, משקופים עיוורים לחלונות אלומיניום אינו רק חשוב לשם השקט והנוחות, אלא גם יכול להיות משמעותי, מבחינת הצריכה האנרגטית של הבית. מעבר למחירי החשמל ועניין החיסכון בהוצאות המשפחה, כיום כל אחד מאתנו צריך לחשוב, על משבר האקלים ועל מינימום של בזבוז אנרגטי ברמה הצרכנית.

משקופים עיוורים באשקלון מחברה איכותית ומנוסה

אם אתם מחפשים משקופים עיוורים באשקלון או זקוקים לשירותי חברה המתמקצעת בייצור והתקנת משקופים עיוורים לחלונות ודלתות, הגעתם לאתר הנכון. חברת אלומית היא מהחלוצות של שילוב אלומיניום בבנייה והיא מתמחת בייצור מגוון מוצרי אלומיניום בהתאמה אישית לרבות, משקופים עיוורים לדלתות וחלונות. אנא צרו קשר בטלפון או כאן באתר, עם המומחים של אלומית. אנו בטוחים שלא תתאכזבו.

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button