תיקון תריס גלילה מאלומיניום

תריסי גלילה

תריסים חשמליים, מופעלים ע”י מנוע ועשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק כשהמסילות מותאמות. היתרונות של תריסי גלילה הם מרובים: הם נוחים שימוש, חוסכים גלילה\פתיחה ידנית, ניתן לעצב אותם כדי שיתאימו לשאר העיצוב, משרים תחושת ביטחון והגנה, הם מתאימים לכל סוגי החללים (עסקים, בתים פרטיים, דירות, פנים וחוץ). אז מה ניתן לעשות כאשר הם מתקלקלים? התריסים שלכם הפסיקו לעבוד? מגיבים חלקית או בצורה איטית מהרגיל? אל דאגה, יש לנו פתרון.

תיקון תריס גלילה מאלומיניום

איש המקצוע שיתקין או יתקן לכם את התריס, יידע לבחור את המנוע המתאים בהתאם לגודל התריס ובהתאם לסוג התריס שבחרתם לחלון. מבחינת הפעלה של התריס החשמלי, תוכלו לבחור להתקין מתג בקיר המפעיל את המנוע או באמצעות שלט חכם שיידע להפעיל את המנוע, לפי בחירתכם האישית. כלומר, יש משמעות רבה לבחירה באיש מקצוע המתאים, בעל הניסיון שיבצע תיקון תריס גלילה מאלומיניום, כדי שידע להתאים את התיקון והחלקים שמתאימים לכם. בין אם אתם זקוקים תיקון תריס חשמלי בסלון או תיקון תריס גלילה מאלומיניום בחצר, ניתן למצוא פתרון לכל בעיה, במחיר שנוח לכל כיס.

אלומית – למה דווקא אנחנו?

חברת אלומית היא חברה מנוסה וותיקה בתחום התריסים, החברה עובדת כבר כ-40 שנה, והיא בין הראשונות בתחום התריסים, בעלת הבנה וידע מעמיק אודות סוגיות מגוונות הקשורות בהתקנה ובתיקון של תריסים חשמליים מכל הסוגים. החברה גם מורשית לספק מוצרים של חברת SOMFY, כגון התקנת שלטים חכמים המפעילים את התריס באמצעות השלט. ניתן למצוא עוד מגוון מוצרים איכותיים של החברה, באמצעות נציגיה המורשים בחברת אלומית. צרו קשר כבר היום עם חברת אלומית לקבלת השירות הטוב והמנוסה ביותר עבורכם, להתקנה של תריסים חשמליים מתקדמים ואיכותיים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר! צרו קשר ותיווכחו בעצמכם משירות אדיב, יעיל ומיומן של נציגי החברה. תוכלו לסמוך עלינו עם התריסים שלכם, אנו מבינים את המשמעות של תיקון תריס חשמלי בסלון במינימום זמן, בלאגן ובמקסימום יעילות, כדי שתוכלו לחזור לשגרה שלכם כמה שיותר מהר.

אל תהססו, צרו קשר כבר כעת עם החברה. 074-766-1315

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button