תריסים חשמליים מאלומיניום

למה דווקא מאלומיניום? יתרון מרכזי של אלומיניום הוא בהיותו חומר גלם חזק ועמיד בפגעי מזג האוויר ותנאי קור ולחות, שאינו מחליד, ועל כן זה יוצר ביקוש עבורו בתחום של דלתות וחלונות העשויות מאלומיניום ותריסים חשמליים. כך לאורך כל עונות השנה וגם בתנאים סביבתיים קיצוניים, תוכלו ליהנות מדלתות, חלונות או תריסים חשמליים העשויים מאלומיניום, ללא צורך בתחזוקה תכופה עבורם, בשל עמידותו וחוזקו של האלומיניום, כחומר גלם יציב ועמיד. מצאו חברות המתמחות בכך לקבלת שירות מקצועי עבורכם בהתקנה או תיקון רלוונטי. תריסים חשמליים מאלומיניום, הפתרון המושלם לבית שלכם.

תריסים חשמליים בדרום

אם אתם מתעניינים בהתקנת תריסים חשמליים מאלומיניום באזור הדרום, הגעתם למקום הנכון. אנו חברה מקצועית, עם 40 שנות ניסיון בתחום,  אתם מוזמנים להסתכל באתר שלנו: בהמלצות, באודות ולברר עלינו.  בדקו היטב אלו חברות אלומיניום הן בעלות ניסיון, וותק ומקצועיות, ואשר הן גם אדיבות ויעילות באספקת מענה לכל שאלה או בקשה של הלקוח. בנוסף, בדקו מספר הצעות מחיר מחברות שונות, זה מומלץ כדי שתדעו מה טווח המחירים הממוצע של נותני השירות. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. החברה שלנו מתקינה תריסים חשמליים באשקלון, מתקינה תריסים חשמליים בבאר שבע, תריסים חשמליים בקרית גת ובעצם אנו מתקינים תריסים חשמליים בדרום כולו. תריסים מחומרי גלם באיכות בלתי מתפשרת, עם אפשרות לעצב את התריסים לפי חלל הבית, נוחים לשימוש, מתאימים גם לאיזור פנים וגם לאיזור חוץ.

אלומית – תריסים חשמליים מאלומיניום  

אם אתם מחפשים חברה המספקת שירות של תכנון וייצור מוצרי אלומיניום לבניין וכן שירות ותיקון מבחר מוצרי אלומיניום, תפנו עלינו. אנו מספקים מגוון שירותים נלווים כגון שירות ותיקון של תריסים חשמליים למגזר הפרטי, עם ניסיון של כ40 שנה בתחום זה. יתרון נוסף של שלנו הוא נתינת שירות של המותג SOMFY ואצלנו כל העובדים מורשים ומוסמכים לטפל במוצרים נבחרים של המותג הנ”ל, כגון שלטים חכמים של תריסים חשמליים. חברת אלומית מוכרת כבעלת זמינות גבוהה, אדיבות ואיכות שירות גבוהה ללקוחותיה. תריסים חשמליים בבאר שבע, מתכננים ומייצרים מוצרי אלומיניום לבניין עפ”י תוכניות אדריכליות / הנדסיות ולפי דרישת הלקוח, תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, באיכות מוקפדת, לא מתפשרת ואיכותית ועפ”י תקנים מחמירים ביותר.

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button