תריס גלילה חשמלי

מה חשוב להבין לגבי תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי מותקן עם מנוע המותאם בעת הפתיחה, לגלול את התריס אל תוך הארגז. בכיוון הנגדי המנוע מחלץ את התריס, לתוך המסילה בעת הסגירה. תריס גלילה חשמלי הפועל היטב, אמור לבצע את הפתיחה והסגירה בשקט יחסי וקולות צרימה או רעידות, יכולות לסמן בעיה או תקלה במערכת או במסילה. ישנם מספר סוגים שונים של תריסים, בן היתר תריס חיצוני, תריס אור, שלב משוך ותריס מוקצף. ישנם מנגנוני הפעלה שונים, בין הדגמים השונים וניתן לראות תריסי גלילה, המופעלים באמצעות שלט, מתג ואף מנגנון משולב לחשמלי וידני. ישנם מנועים שונים, שחוזקם צריך להיות מותאם למשקל התריסים.

סוגים של תריסי וארגזים

כשמדובר על תריסי גלילה חשמליים חשוב להתאים את הדגם וההתקנה, לסוג הארגז של התריס. ישנם ארגזים חיצוניים או פנימיים, גלויים או מוסתרים. בבנייה חדשה מתקינים לרוב ארגז סמוי מבפנים או מבחוץ, כאשר הארגז נראה כהמשכו של הקיר באופן אסתטי. כאשר מתקינים תריסי גלילה חשמליים במהלך שיפוץ, לעיתים לא ניתן להתקין ארגז סמוי ואז חייבים לעשות שימוש בארגז חיצוני. בתריס מסוג שלב מוקצף, תריסי האלומיניום הינם קלים וחזקים עם יכולת בידוד טובה במיוחד. שלב מוקצף הוא שלב מבודד וקל משקל, המתאפיין בבידוד אקוסטי ותרמי. השלבים מיוצרים על ידי כיפוף של פח האלומיניום, לצורה הרצויה והכנסת קצף פוליאוריטני לתוכו.

תריסי אור

כשמדובר על לקוחות פרטיים או במשרדים, בדרך כלל תריס גלילה חשמלי אידיאלי, הוא מה שמכונה תריס אור. התריס והמנגנון שלו פועלים באופן שמאפשר מצבי ביניים, בהם האור נכנס לבית, אך הבית עדיין מוצל משמש ישירה ואינו חשוף למביטים מבחוץ. הדבר מאפשר הן שליטה ברמת התאורה במשרד או בבית והן שליטה ברמת האוויר שנכנס, במידה והחלון פתוח אף הוא. תריס גלילה חשמלי למעשב מורכב מאוסף של שלבים, המחוברים האחד בשני ונגללים לתוך הארגז הפנימי או החיצוני. תיקון תריסים חשמליים חשוב לבצע אצל אנשי מקצוע מנוסים, שיפתרו את הבעיה בעלות נמוכה ויחזירו את התריס, לפעילות תקינה במהירות.

תריס גלילה חשמלי מהמקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי תריס גלילה חשמלי או שאתם זקוקים לשירות תיקון תריסים חשמליים אמין ומקצועי, הגעתם לאתר הנכון. חברת אלומית מפתחת ומייצרת תריסי אלומיניום חדשניים בשיטות מתקדמות, שפותחו על ידה במשך השנים. לאלומית מחלקת שירות ותיקונים מקצועית, שניתן לקבל ממנה מענה מהיר בעת הצורך.

שירותים נוספים

Image hover effect image

ייצור מוצרי אלומיניום

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

החלפה והתקנת תריסים חשמליים

קרא עוד >

Image hover effect image

תיקון, החלפה והתקנת שערים

קרא עוד >

Call Now Button